ОДО "Страховое общество "Мегаполис"

ОДО "Страховое общество "Мегаполис"

Товариство з додатковою відповідальністю «Страхова Компанія «МЕГАПОЛІС» компанія, яка займається класичним ризиковим страхуванням на страховому ринку України. Компанія здійснює операції на страховому ринку за всіма основними напрямками страхової діяльності.

ТДВ «СК «МЕГАПОЛІС» заснована українськими засновниками і працює на страховому ринку з 2005 року. Статутний капітал Компанії складає 15 млн. грн., що повністю відповідає вимогам законодавства України до страхових компаній.

З грудня 2005 року почалася реалізація стратегії активного виходу Компанії на ринок страхування. Затверджено плани інвестування у розвиток Компанії до 2015року. Головна ціль – побудова орієнтованої на клієнта сучасної Страхової Компанії, яка забезпечить найкраще страхове обслуговування в Україні.

Страховий портфель Компанії збалансований і диференційований, головним інструментом для досягнення якого є надійний перестрахувальний захист. Компанія виважено застосовує механізми перестрахування своїх ризиків, як на українському так і на міжнародному страховому ринках, що дозволяє Компанії забезпечувати фінансову стійкість власних страхових операцій. Адрес: г. Киев, пр-т Чекистов 10, оф.1 

                                        
Адрес:04655, Украина, г. Киев, пер. Чекистов 10, оф.1 (К.Гордиенка)
Телефоны: +380 (44) 253-16-37
                  +380 (44) 253-37-67
Email:office@ic-megapolis.com
Web:www.ic-megapolis.com


Отзыв клиента:

Страница 1:Страница 2:


Все клиенты
Имя*
Телефон*
Дополнительная информация
* - обязательные поля